Zaloguj się lub zarejestruj |

rss

Kategorieloading...

Regulamin strony Funfy.pl, connecting happy people.
Funfy.pl - Antydepresant codzienny, łączący ludzi, ceniących humor i piękno. Ludzi, którzy nie obrażają innych, nie tolerują chamstwa.
Znajdziesz tu polecane przez innych materiały, które spotkały się z zainteresowaniem, które rozśmieszają, zachwycają.
Użytkownicy mogą logować się za pośrednictwem swojego konta na Facebook'u.
Aby dodawać swoje treści nowi Użytkownicy muszą zostać zaproszeni przez zarejestrowanego w serwisie Użytkownika.
Zabrania się dodawania materiałów:
• pornograficznych,
• obrażające godność, poglądy i uczucia religijne innych.
• drastycznych,
• spamu (materiałów reklamujących inne strony, dodawania tych samych obrazków kilka razy)
• materiałów/komentarzy zawierających dane osobowe ludzi, ich wizerunek - jeśli wykorzystujesz prywatne zdjęcia, usuń dane: nazwę ulicy, numer domu, samochodu, twarz osoby widocznej na zdjęciu. Jeśli tego nie zrobisz przyjmujemy, że jest na nim Twój wizerunek, który udostępniasz innym.
• materiałów/komentarzy naruszających prawa autorskie, prawa osób trzecich. Ochrona danych osobowych i wizerunku oraz praw autorskich jest priorytetem. Jeśli rejestrujesz się w serwisie i dodajesz materiały oznacza, że masz do nich prawa autorskie lub korzystasz z licencji i działasz zgodnie z obowiązującymi prawami a także akceptujesz zasady serwisu. Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych, masz prawo do usunięcia swojego konta, zmiany danych i wglądu do nich. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne naruszenie praw autorskich, praw osób trzecich, własnościowych, licencji, czy wizerunku innych w związku z materiałami, komentarzami dodanymi przez Użytkowników serwisu. Nie przekraczaj granicy dobrego smaku. Podobnie gdy komentujesz dodane materiały - nie trolluj, nie naruszaj netykiety. Nie zastosowanie się do w/w zasad może skutkować zablokowaniem konta/dostępu do niego lub całkowitego usunięcia. Możesz logować się za pośrednictwem swojego konta na Facebook'u, zgodnie z zasadami tam panującymi. Nie przekraczaj 3MB dodawanego materiału oraz rozmiarów ponad 650 px. Materiały większych rozmiarów zostaną pomniejszone do rozmiarów w/w. Administracja dołoży wszelkich starań, aby serwis działał bez zakłóceń.
Jeśli zauważysz jakieś problemy w funkcjonowaniu serwisu, który jest jeszcze w fazie beta, czy w zakresie treści dodanych materiałów lub naruszenia praw, zwłaszcza autorskich, wizerunku, zgłoś swoje uwagi na maila: antydemotywator@gmail.com. Podejmiemy natychmiast odpowiednie działania.
Mamy nadzieję, że znajdziesz tu wiele interesujących materiałów i będziesz serwis funfy.pl często i chętnie odwiedzać.
Obecnie mamy 1 użytkownika online. Z czego 0 zalogowanych i 1 gości.
Dodanych dziś: 0, wczoraj: 0, wszystkich: 760
Funfy.pl czyli to co inspiruje kobiety a ... intryguje mężczyzn. Moda, uroda, piękno, natura, design, kulinaria, humor, rozrywka, pasje i szaleństwa. Szpilki, ciuchy, kosmetyki, to kochają kobiety. Zwierzaki cudaki, motywujące cytaty, wszystko co ciekawe, inspirujące, trendy lub zabawne. Najlepsze filmy, zdjęcia, teksty. Serwis dla tych, którzy lubią, szukają tego co piękne, inspirujące, poruszające, motywujące, zachwycające, zabawne, a i czasami demotywujące, denerwujące, wkurzające (ale nie wulgarne), znalezione w Internecie. Załóż konto, wrzucaj swoje teksty, kulinaria, fotki, gify, demoty, demotywatory, kwejki, besty, obrazki, cytaty i filmy na dowolny temat. Podziel się z innymi tym co najlepsze. Komunikuj się bez rejestracji z serwisem za pośrednictwem konta na Facebook. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników, którzy podczas rejestracji zaakceptowali regulamin i zasady serwisu. Jeśli uważasz, że materiał znajdujący się w naszym serwisie łamie prawo, bądź narusza zasady, możesz zgłosić ten fakt do administracji serwisu